Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alacsonyabb lányok, titeket...

Alacsonyabb lányok, titeket nem zavar a méretetek? Én 16 vagyok, 149 cm magasságú, és nagyon zavar, hogy konkrétan a harmadikosok magasabbak nálam

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pici lányok jönnek be, ne aggódj ezen. Semmiben nem hátráltat majd.
2022. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Nézd meg a videót kérj imát tőle.

2022. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
2-es, jó lenne ha nem viccelődnél az IMA fogalmával. Ha nem tudod mit jelent, akkor ne emlegesd, ha tudnád mit jelent akkor nem alpári módon használnád.
2022. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek az alacsony lányok jönnek be, és még mindig ez, mint egyik barátnőm aki alaphangon 185 cm, és kb egy magassarkút nem tud felvenni.
2022. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

zavarja a férfiakat is sok minden, de nem benned nyugi

Szerintem magasság és faszméretben a férfiak 90 százaléka elégedetlen.

2022. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csak 150 vagyok 22 évesen, nem zavar, miért zavarna? Egészséges vagyok, tudok járni, beszélni, értelmes vagyok, van kezem-lábam, látok, hallok és nem vagyok törpe sem (mármint orvosi szempontból, nem az ilyen gyíkos degradáló szövegek szerint, de az nem érdekel). Általános iskolás gyerekekhez meg nem hasonlítgatom magam.

Ellenben sok testi vagy szellemi fogyatékos gyereket, felnőttet ismerek, szóval megtanultam értékelni a fentieket. Hidd el, sokan boldogan elfogadnák a te magasságodat, ha cserébe épek lennének és csinálhatnának mindent, ami neked alap (pl hogy tudsz járni). Mert az, hogy 149 centi vagy, semmiben sem akadályoz manapság, max modell meg rendőr nem lehetsz, ellenben másoknak a mindennapok is sok kihívással járnak. Tudom, hogy ez most demagóg dumának tűnik, de tanuld meg megbecsülni azt, amid van és ne csinálj magadnak oda problémát, ahol nincs, mert csak a saját életedet nehezíted meg.

2022. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:
34%

Arról nem is beszélve, hogy 21 éves korodig még simán nőhetsz, 16 évesen ez nem a végleges magasságod.

Sokan hirtelen nőnek meg, mások apránként.

De még ha 149 centi is maradsz, akkor is érsz annyit, mint egy 170 centis. :) A lányom 18 éves koráig 149 centi volt, és 19 évesen lett 150 centi.

De úgy tud szájalni, meg gonoszkodni, mint egy 2 méteres. :D

Egyébként ha nem nősz tovább, amit lehetetlennek tartok, hordhatsz majd pár centis sarkú csinos cipőket, csizmákat. És gondolj arra, hogy lányoknál nem számít a magasság, ha fiú lennél, ott már kicsit problémásabb lenne egó szempontjából a 149 centi.

2022. ápr. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
38%
Én 150 cm vagyok 21 évesen, nem fogok hazudni, néha engem is zavar. Viszont 5 éve vagyunk együtt a párommal, és ő szereti a magasságom, illetve sok férfitól hallottam már hogy jobban tetszenek neki az alacsony nők.
2022. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!