Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok tampont használni, sehogyan se megy fel! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de azért én is megkérdezem, mert személyre szabottabb válaszokat kapok. Az ujjamat se tudom feldugni, nem hogy még egy tampont, akárhogy lazulok el... A vérzésem legerősebb napjain vagyok és ob minivel próbálkozom, de semmi. Az elején még megy könnyen, aztán elérkezek egy ponthoz, ahol ahogy nyomom, olyan, mintha egy falba ütköznék, nem megy tovább, és nagyon-nagyon fáj, és mikor kihúzom, egy nagyon szabályos csík határolja a végén a vért, nem tudom, ez mennyire érthető meg mennyire gusztustalan, de ez van. Mit csináljak? 14 éves vagyok, ha ez számít vmit.
2010. szept. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol akad el? Milyen mélyen?


Amúgy kényelmesen elhelyezkedsz, lazítasz és kicsit hátrafelé tolod.

Ha nem megy, ne erőltesd, hanem maradj a betétnél.

2010. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát semennyire sem mélyen, ez a helyzet.
2010. szept. 15. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:

talán szűzhártya?!

amúgy nem tom nem értek a lovakhoz, nekem nem olyanom van.. :D

2010. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vszínűleg kicsit vastagabb a szűzhártyád. Hagyd:) Majd ha már szexuális életet élsz, akkor menni fog:D
2010. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát... oké. az valószínűleg nem mostanában lesz :D
2010. szept. 15. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szűzhártyád miatt van. Nem is tudtad máskor sem feldugni az ujjad a puncidba?
2010. szept. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy hülyeségnek tűnik,de én sokat masztiztam.Eleinte nekem is nagyon fájt,olyannyira,hogy inkább kivettem a tampont.

Aztán amikor nem volt meg masztiztam és megujjaztam magam.Eleinte picit fájt,most már zökkenőmentesen fel tudom helyezni a normál méretű tampont is.


Ha akadályba ütközik a tampon,akkor nem jó irányba akarod fölhelyezni.Próbáld meg kicsit hátrafelé,felfelé tolni.Ha nem megy,picit változtass az irányán.

Egyébként szerintem sokat segít,ha először az ujaddal kitapasztalod,hogy mi merre hogyan van.Persze akkor amikor nem menstruálsz.

15/L

2010. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!