Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan gyógyszer amitől...

Nagy Jázmin kérdése:

Van olyan gyógyszer amitől hízni lehet?

Figyelt kérdés
Ha vannak fogyókúrás tabletták akkor gondolom hízókúrásak is vannak.

2022. máj. 6. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán. Vagyis nincs olyan, aminek ez a funkciója, erre találták ki. De vannak gyógyszerek, amelyek mellékhatása a hízás, pl. fogamzásgátló tabletták.
2022. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Az étvágyat növelik a vaskészítmények vagy a Béres csepp. De jó lenne tudni mi áll a soványság hátterében, pl ha pajzsmirigy-túlműködés, akkor azt kell kezelni
2022. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Peritol.

Én ezt szedtem, híztam is tőle, de ahogy abbahagytam szépen vissza is állt a súlyom arra ami volt.

Nem is szabad sokáig szedni, azt hiszem max 3 hónapig.

2022. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

#2

A Béres csepp se mindenkinek növeli az étvágyát. Ne írj általánosságban olyat, ami nem igaz.

Több mint 10 éve használom a Béres cseppet és soha nem lettem tőle éhes, és emiatt egy grammot se híztam tőle, sőt környezetemben se ismerek senkit, akinél a Béres csepp étvágyat növelt volna.


Kérdező, van, akiknél a fogamzásgátló növelte a testsúlyás, de ez se mindenkire igaz, se nekem, se anyukámnak nem gyarapította a gyógyszer a súlyát.


Ha hízni akarsz, akkor egyél sokat. És fogyókúrás tabletták se léteznek.

2022. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
4-es, a Béres csepp is tartalmaz vasat, ezért növelheti az étvágyat. Ez jellemző a vaskészítményekre. Nem írtam, hogy ettől feltétlenül hízni fog, mert nem biztos, hogy étvágytalanság áll a soványsága hátterében, ezért írtam, hogy forduljon orvoshoz, de te az egészből kimazsoláztál valamit, hogy beleköthess és okoskodhass. Az, hogy neked vagy az ismerőseidnek nem növelte az étvágyát a Béres csepp, még nem bizonyíték semmire, ellenben fogamzásgátlóval tömnéd, azaz belepiszkálnál a hormonrendszerébe, mert attól hátha hízik. Szerintem ne ossza az észt, akinek nincs túl sok.
2022. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

#5

Drágaság, hol olvastad azt, hogy azt tanácsoltam a kérdezőnek hogy szedjen fogamzásgátlót? Csak megjegyeztem, hogy egyesek híztak tőle. Ez nem egyenlő azzal, hogy tanácsoltam is volna neki, hogy szedje is.


Tanácsom az volt, ha hízni akar, akkor egyen sokat.


"Az étvágyat növelik"

Így fogalmaztál, tehát kijelented, hogy minden vasat tartalmazó étel 100%-ban növeli az éhséget. Ha úgy akartad volna írni, hogy növelheti, akkor tanulj meg egyértelműen fogalmazni úgy, hogy ne legyen félreérthető és ne lehessen belekötni.

2022. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen: az evés.
2022. máj. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!