Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Pár napja jött...

Ez mi lehet? Pár napja jött elő, nem ért még meg, így hagytam. Ma megkapartam, majd durrant egy nagyot, sok átlátszó vizes genny jött belőle ki, majd kinyomtam a rossz vért, bekentem arcszesszel.

Figyelt kérdés

Láttam benne egy kis szőrszálat, ma már nem akarom bolygatni, majd reggel megnézem. Egyébként borotválkozás után ilyen mindig. Mármint ilyen pattanásos. Ilyen ‘virágalakú’ még sosem volt. Ártalmatlan? Eddig nem fájt, most csak akkor ha hozzáérek.


[link]



2022. júl. 9. 23:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Az a tetején vér
2022. júl. 9. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Begyulladt szőrtüsző előfordul. Érdemes volna lefertőtleníteni normálisan arcszesz helyett.
2022. júl. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma már egész jó, borotválkozni sem mertem, mert már pénteken aktuális lett volna, fertőtlenítő nincs itthon, holnap lemegyek a gyógyszertárba és veszek.
2022. júl. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!