Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, és nemrég...

12 éves vagyok, és nemrég jött meg. Lefekvés előtt mikor beteszek egy betétet semmi gond. Reggel viszont csupa vér minden, de a betét nem ázik el. Hogy tudnám azt megszüntetni, hogy az ágyam ne legyen folyton véres?Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is vegyél éjszakai betétet,az elől-hátul hosszabb és nagyobb a nedvszívó képessége.Fontos,hogy a betét szárnyas legyen,így nehezebben mozdul el. A legjobb,ha franciabugyiba ragasztod, az szerintem jobban tart. Ha félsz,hogy így is átázol, odatehetsz egy kis vattát is,nem a legkényelmesebb,de éjszakára nagyon hasznos az első napokban, mikor még erős a vérzésed.

2008. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

lehet h testhezállóbb bugyi kéne, nem azt mondom h szorítson, de ami gumisabb, egészében, és akkor rendesen ott maradna a helyén... én nem sokáig használtam betétet, ilyen néha velem is előfordult...pár ilyen éjszaka után meguntam, és azóta is tampont használok

tudom, huu de egészségtelen is lehet éjjelre.... de a vélemények erről megoszlanak:) sztem jobb, ha nem félsz tőle ( holott nem tudom mért lehetne ettől félni) próbáld ki te is, habár éjjelre nem hiszem h elég lenne a legkisebb...

2008. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit szorosabb bugyi kellene, es nagyobb, ejjeli betet. Probald ki, neked melyik valik be. Vegyel kicsit furcsabb bugyikat, mondjuk ne olyat, amit a mindennapokban hasznalsz, es ezeket a "piros" napokon, ejjeleken hasznald.
2008. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én olyankor kettő betétet rakok be,egymás mögé.Bár tudom furcsa megoldás de a véres pizsinél és lepedőnél mindenképpen jobb!:)
2008. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tehetsz magad alá valami olyan törölközőt, aminek nem baj, ha véres lesz... Inkább az ázzon el, mint a lepedő.
2008. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én éjjelre jó szoros bugyit veszek fel, és éjszakai betét használok, ráadásul 2 darabot. Egyiket előrébb, másikat hátrébb teszem, és fedik egymást. Így szinte a bugyit elől is és hátul is betét védi. Én amúgy Always-t használok, szerintem az a legjobb! Na,meg szülés után Tena Ladyt használtam, az tényleg sokat kibír.
2008. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Amikor nekem volt ilyen, egy rosszabb törülközőt tettem magam alá éjszakára. Sztem sokan csinálják így.


Nade ha felveszel egy szorosabb bugyit, akkor talán nem csúszik el.

2008. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vastag hosszu betet ra szoros bugyi ra szoros cicanaci es kesz igy nem mozdul el .a tampon pedig nem egeszseges nekem soha nem is engedtek hasznalni megtiltottak.a betet kenyelmetlen de muszaj kibirnom.faj is a pocim.ez van elfogadom de ettol meg jo nonek lenni probalom buszkesegkent megelni ez noiesse tesz.meg persze noiesen oltozkodok szoknya harinacival mindennap.engem erre az oltozkodesi stilusra neveltek Hogy egy no igenis szoknyat viseljen igy vagyok noies csinos
2020. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!