Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állando éhség érzet?

Állando éhség érzet?

Figyelt kérdés
Mindig éhesnek érzem magam...eszek és nem hizok..miert?
2010. szept. 22. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
énis... régen bármikor képes voltam elkezdeni fogyózni, de mostanába ... csak eszek :S:S:S még ami nem a kedvencem, azt is magamba tömöm... 5 kilót szedtem fel pár hónap alatt :S
2010. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugy gondolom ez tápanyaghiányra utal. Nálam legalábbis igy volt. Valamiből kevés van a szervezetedben, egyél sok zöldséget és gyümölcsöt illetve kiegyensúlyozottam mindenből egy keveset (gabonafélék, tejtermékek, húsok stb..)

Szedhetnél vitaminkészitményeket is, ásványi és nyomelemeket. A Béres cseppet ajánlanám, de azt mondják növeli az éhséget. Talán mert az étvágyat hozza meg?! Nem tudom miért, de azt mondják hizni is lehet tőle.

Én is folyton éhes voltam, ettem is de mégsem hiztam bár én nem vagyok olyan tipus pedig elférne rajtam még akár 10 kg is. Egyszercsak elmult, mostanában ha ilyen állandó éhségérzetem van rögtön arra gondolok hogy valami hiányzik a szervezetemből azt próbálja a szervezet visszaszerezni az állandó evés-késztetéssel (éhség)

2010. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyors anyagcsere okohat ilyet, de betegség jele is lehet például a pajzsmirigy túlműködés jár ilyen tünettel.
2010. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy a tejterméket kellene pótolnom? De azt meg nem lehet, mert laktózérzékeny vagyok. Ami nemrég derult ki. Régebben nagyon sok sajtot és joghurtot ettem
2010. szept. 23. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
hm
2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!