Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit használtok munkahelyen...

Mit használtok munkahelyen tampont vagy betétet? Ami biztonságos és bírja ?

Figyelt kérdés

A betétel volt már pár balesetem

Pedig a drágábbakat használtam,mint pl librese,bella

És az 1-2napon még is át ütöttem

A tampon meddig bírja ? Nem a minire gondolok


2022. aug. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Tampont, nekem az ob normál válik be, de ki kell tapasztalni neked mi a jó
2022. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
En az eros napomon betet es tampont is hasznalok, mert nem mindig van lehetosegem wc-re menni, ha “baj” van. Sajnos a nagyobb meretu tamponok nekem mind kenyelmetlenek, a normal meg max 2 orat bir szivargas nelkul, ugyhogy nekem ez lett a megoldas.
2022. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Kehely, soha nem térnék már vissza a tamponra meg a betétre. A melóhelyemen a wcben nyitott, fedél nélküli kuka van, így kb. mindenki látja és ott van napokig, mert a takarító csak akkor dobja ki ha már tele van.
2022. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tampont használok. Hiába vettem kelyhet, nem gondoltam végig. Sajnos nálunk úgy van, hogy az ebédlőből nyílik a mosdó, és az ebédlő másik felén van kézmosásra lehetőség. Na most ha a használt kelyhet kiveszed, azt azért jobb esetben kiöblíted. Nekem így nem volt rá lehetőségem, mert letolt nadrággal nem megyek végig az ebédlőn, ha meg felhúztam volna a nadrágot addig, átázok.

Első alkalommal csak akkor esett le, hogy nem gondoltam át, mikor már a kezemben volt a véres kehely és kínomban addig törölgettem wc papírral hogy sikeresen beleejtettem a wc-be... Szerencsére volt nálam a zsebemben tampon, azt raktam be helyette, a kelyhet meg nagy nehezen kihalásztam, beletekertem a wc papírba és zsebre vágtam. Azóta csak tamponozok ott.

2022. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
4: fel kell nyomni a munkaügyi felügyeletnél a céget
2022. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

A Libresse vacak, mert túl merev, eláll, ezért mellette kifolyhat. Nekem csak az Always ultra vált be. Az is csak megfelelően szoros bugyival. Éjszaka előfordult egyszer, hogy mellette folyt ki, mert kicsit nagy volt rám a bugyi. A tampon az első pár napban nem véd megbízhatóan, ha erős a vérzés. Viszont ha nagyon biztosra akarsz menni, lehet kombinálni a tampont és a betétet.

Egyébként én csak betétet használok, és soha nem áztam át, legfeljebb csak éjjel, amikor még tini koromban erősebb vérzésem volt.

2022. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Éjszakai betétet. 1 órát bír ki. Szóval gyakran cserélem.
2022. aug. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Normál méretű szárnyas betétet használok, és normál tampont. Vendéglátásban dolgozok, így nincs mindig lehetőségem időben tampont cserélni. Így azt a kis szivárgást a betét gond nélkül felfogja. Számomra az csupán egy 2. biztonsági vonal. Csak magában betétet egyedül otthon szoktam használni, mert velem is történt már baleset, és nem érzem magam biztonságban vele. A tampont sokkal jobban szeretem.

26N

2022. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én csak betétet használok (mivel ilyenkor mindig fáj nagyon a hasam), és erős a menzim. nem tudok sajna óránként mosdóba menni, ezért a legvastagabb betétet teszem be mindig. nem mondom hogy kényelmes, de nekem több órát kibír, biztonságba tudhatom magam.
2022. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!