Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elviszem a 14 éves lányomat...

Ha elviszem a 14 éves lányomat nőgyógyászhoz akkor mikor megmondják nekem ha baja van azt is megtudom hogy szűz-e még?

Figyelt kérdés
Amiatt vinném el, mert pontos szokott lenni a menstruációja de előző hónapban 11 napot késett neki most meg sem jön és gyanakszom arra, hogy nem vigyázott vagy hogy valami baja van.
2022. aug. 24. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

Jajistenem, te BETEG vagy!! Te menj orvoshoz! De ne nőgyógyáshoz.


Remélem, csak kamukérdés, provokáció.


A szüzesség NEM orvosi hatáskörbe tartozó állapot. És senki másra nem tartozik, csak a lányodra. LEgfeljebb akkor vizsgálná ezt az orvos, ha bűncselekmény (nemi erőszak) miatt hatósági orvosi véleményre lenne szükség.


Szégyelld magad!

2022. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Hányszor írod még ki?
2022. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

A szüzesség nem orvosilag megállapítható.


A szűzhártya nem valami garanciavédelem, hanem szövet, ami egyénileg változik, hogy milyen forma.


Van akinek sporttól is bereped,van akinek meg szextől is csak kitágul.



A nemi erőszakot akkor lehet megállapítani, ha maradt a testben váladék, illetve ha sérülések is vannak. De ezek nyálkahártyán gyorsan gyógyulnak, szóval nem lehet megmondani egy idő után.


De ha ilyen pocsék viszonyod van a gyerekddel, hogy egy őszinte beszélgetésetek nincs, ne csodálkozz, ha idős korordban a kutya nem látogat.

A mostani generációt már nem lehet érzelmileg zsarolni, ha a búzív, zsarnokoskodó szülő vagy, úgy vágnak ki a képből mintha ott se lettél volna.

Na lehet lepontozni annak akinek fáj az igazság.

2022. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Tessék, beszélgetni nem szoktatok?

Van a lányodnak barátja egyáltalán, él szexuális életet? Ha kétségeid vannak nyilván nincs. Gyerekkorban ilyesmi teljesen általános, felesleges jelentőséget tulajdonítani neki.

Ha szexel, akkor meg vegyél egy terhességi tesztet, abból minden választ megkapsz, ha pozitív akkor kell nőgyógyász.

2022. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha előző hónapban is késett, akkor szerinted már múlt hónapban is terhes lehetett, meg most újra...?? Ennyi idős kislánynál még bármilyen késés belefér.
2022. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Remélem ez kamu kérdés.

14 évesen max pár éve menstruálhat, ilyenkor még fehér holló, hogy valakinek fixen beálljon és ne legyenek benne késések vagy akár kimaradások. Én 28 éves vagyok, és simán késett nem rég 2 hetet azért, mert stresszes időszakon mentem keresztül...

Másrészt... szüzességet az orvos a harmadik világbeli országokban néz legfeljebb. Te beteg vagy kérdező. Mássz ki a lányod lába közül, ha már nem tudtad elérni, hogy olyan viszonyban legyetek, hogy megossza veled, hogy ha egyáltalán már él nemi életet vagy érdeklődik a téma iránt!!

2022. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is gyanús, hogy már többször kiírta...
2022. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
#3: 100%-ban igazad van!!!
2022. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogyha elviszem akkor nyilván megkérdezi él e nemi életet és hogy azt nekem a szülőnek elmondják e
2022. aug. 24. 16:53
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Miért mondanák???
2022. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!