Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti hogyan oldottátok...

Csajok! Ti hogyan oldottátok meg mikor szalagavatón/ballagáson volt meg? Nagyon félek az átázástól és fogalmam sincs lesz-e idő meg lehetőség közben mosdóba menni (pl átöltözéskor)

Figyelt kérdés
Eddig mindig elég pontos volt, az előző késett pár napot mivel felfáztam szerintem. De elméletileg pont akkor lenne meg azon a héten mikor a szalagavató is lesz._.

2022. aug. 30. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Szalagavató nem november-december körül szokott lenni? Még majd' 3 hónap van addig. Felesleges már most stresszelni rajta.

Ez kb. olyan mint a nyaralásos kérdések. Majd lesz valahogy. Ráér 2 hónap múlva is elgondolkodni rajta. Nyugi.

2022. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Tampon plusz betét
2022. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Van idő cserélni

Tampon+betét+2bugyi (egyik menstruacios)

Tuti nem ázol át, az abroncs meg takar, akar pelenka is lehetne rajtad

2022. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Pont a harmadik napom volt (szerencsére nem a legerősebb második).


Tamponoztam (+ tisztasági) Tudtam, hogy minimum négyórát mindig fixen kibír, úgyhogy feltettem egyet a helyszínre érkezés után, de lett volna időm cserélni.


Ha nagyon félsz, tampon + rendes betét.

2022. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
müllerben lehet kapni asszem Always "mensipelust", kvázi egy olyan eldobható bugyi ami kifejezettem az erős menzeszre van kitalálva, adott esetben éjjelre. Always "zzz" a neve asszem? vagy discreet boutique, valamelyik a kettő közül. De kipróbálhatsz inkó terméket is, teljesen érthető lenne.
2022. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Én a normál tampon alá ilyenkor rendes nagy betétet teszek. Így ha a tampon szivárogni is kezd a betét akkor is felfogja.

26N

2022. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én dupla betéttel oldom meg az ilyen helyzeteket.
2022. szept. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én éjszakai Alwayst használtam szalagavatón :) harisnya meg jól helyén tartotta :)
2022. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen a hari jó szolgálatot tesz ilyenkor. én mindig szoknyába és hariba vagyok mensi idején.
2022. szept. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!