Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon rovarcsipesek vannak a...

Vajon rovarcsipesek vannak a mellemen?

Figyelt kérdés
Nem a bimbomon hanem joval feleltte a mellemen van harom alig lathato de szunyogcsipesek erzetu dudor. Es viszketnek, ez vajon csipes? Csak az a fura h mashol meg nincs rajtam csipes sehol
2022. szept. 12. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Mutasd 😃
2022. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik el pár napon belül és továbbra is irritált, viszket, fáj, akkor fordulj orvoshoz. Ezt így senki nem fogja tudni megmondani hogy mi van a melleden.
2022. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Orvos jobban tudja, mint mi. Lehet rovar is, lehet akármi.

Képet meg ne küldj senkinek, mert nem azért kérik, hogy segíthessenek, hanem mert maguktól nem találnak a neten eleget.

2022. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan senki nem kap kepet :D de igen, varok par napot, amugy nem is veszes amennyire viszket
2022. szept. 12. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
"Nyilvan senki nem kap kepet" hát ez szomorúan érintett, pedig arról biztosan megállapítható lenne. Ha mellrákod lenne az orvosnak sem mutatnád meg? :-D
2022. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak nem képen fogja mutogatni a mellét 5-ös. De nem kell kifogásokat keresni, aludj egyet és nem leszel szomorú. A kérdezőt meg ne ijesztegesd mellrákkal.
2022. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok végzett orvos (még) de szinte biztos hogy még egy szakorvos sem tudná neked ebből megmondani:D
2022. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy pici pók mászott a ruhám alá, és hasonló tüneteim lettek. Szóval esélyes, de akkor pár nap alatt enyhülni fog. De lehet gomba, kidörzsölôdés stb. Nem súlyos dologra tippelnék.
2022. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!