Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van sok pattanas a...

Miért van sok pattanas a popsimon??

Figyelt kérdés

Annnnyira szegyenlem a baratom is mikor latja oke elfogad igy..csak en szegyenlem. Nyaron is mikor furdorucit vennek fel nem tudok…es en ezt nem birom tenyleg:(( sok pattanas van a fenekemen es nem tudom hogy tuntessem el. Valami nagyon jo kremet vagy akarmit tudtok ajanlani.? Vagy valami otlet h mit csinaljak?😭

Nagyon halas lennek az ertelmes valszokert! Koszonom szepen nektek💗



2022. okt. 19. 23:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha kerdeznetek,igen szellős nadragot hordok. Es suliban ulok csak. Es ott se sokat kb osszesen 240percet ulok egy nap. Szoval nem hiszem hogy az ulestol kipattogzik a seggemxd
2022. okt. 19. 23:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A korodat nem ismerjük ugyan, de mivel azt írod hogy suliba jársz, és a fogalmazás alapján még elég fiatal vagy, szerintem csak szimplán a hormonrendszered változik.
2022. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Vannak ilyen testradírok, azt használd. Gyógynövényes intim mosakodóval mosd meg. Utána kend be sudocrem nevű krémmel. Minden nap. Ezt gyerekeknek is használják a pelushoz, de hidd el, csodákra képes. Nekem is ronda volt, ez hozta helyre.
2022. okt. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is van. Van kedved ismerkedni?
2022. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Komolyra fordítva, ha zavar irány a bőrgyógyász.
2022. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Én is hasonló panasszal küzdők jelenleg 22 évesen, mióta az eszemet tudom pattanásos a fenekem.


Nekem valamennyire az segített (de még így sem a legszebb), hogy elmentem egy intolerancia vizsgálatra és az alapján zártam ki ételeket az étrendemből.


Krémek, mosakodók, testradír, gyógynövények külsőleg belsőleg semmi nem segített eddig.

2022. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sperma-allergia? Ha a párod oda megy el?
2022. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akneroxid, gygyszertárban kapható, viszont kiveszi a textíliák színét, szóval olyan bugyit vegyél fel utána, amit nem sajnálsz. De ez tényleg segít, nekem is ez volt a problémám és ez segített. +ha beszívodott, utána CeraVe SA krém, ez tuti kombó.
2022. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!