Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom befesteni a hajtövem...

Nem tudom befesteni a hajtövemet, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostmár több mint 2 éve festem a hajam ugyanazzal a márkával. Alapból szőkés barna vagyok és vörösre illetve a vörös árnyalatait szoktam probalgatni.

Nagyjából 3-4 hónapja ugyanaz a festék nem fogja be a hajtövemet, olyan mintha lenövésem lenne. Volt már hogy 2 órán át is rajta hagytam, de csak a fejbőröm lett olyan, a hajam nem. A hajam többi részét teljesen jól beszínezi szóval nem értem miért van ez

Valakinek tipp?



2022. okt. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Milyen márkájú, illetve azon belül is milyen fajtájú festékkel fested? Én is vörös vagyok,az én hajam eredetileg barna, január óta vagyok vörös. Nekem a Garnier hajfesték, gyönyörűen befogta.
2022. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Lehet hihetetlenül fog hangozni de fog eredetű góc tünete szokott ez lenni vagy terheseknél fordul még élő.
2022. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok,én elhiszem neked, viszont ez azért most meglepett.
2022. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!