Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől lehet meddőnek lenni?

Ettől lehet meddőnek lenni?

Figyelt kérdés
A kínai oltás tényleg meddőséget okoz?

2022. dec. 4. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nincs erről tanulmány még. Tedd fel ezt a kérdést 20 év múlva. Akkor ezt illetően talán lesz statisztika.
2022. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Ki tudja?Nem kell beadatni semmit sem és akkor nem kell ilyeneken gondolkodni.Én nem kértem egyikből sem és no problem.

Miért merült fel ez a kérdés?Cikluszavarod van?

2022. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Akkor beoltatom magam
2022. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

3 barátnőm vette fel a kínai oltást.

Az egyik 3 oltás után köszöni jól van, most szült, az első hónapban megfogant a gyereke.

A másik 2 oltás után megállt, utána a covidot 4x kapta el, 2x kórházba is került. De fél év alatt teherbe esett, most félidős.

3.barátnőm is 3x oltott, nála 2 éve nem jön a baba. Az oltás ota ciklus zabar, hormonbajok.

2022. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Én kínait kaptam és jövőhétre vagyok kiírva szülni.. szóval meddővé tuti nem tett.. remélem nem lesz kínai se, mert azt a férjem nehezen fogja elhinni.
2022. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Fiatal munkatársam az oltások óta minden menzeszkor belázasosik. A nőgyógyász széttárta a kezét,nem tud mit tenni. Ki tudja, a teherbe esés fog-e neki sikerülni.
2022. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Semmi köze a meddőséghez.

Ilyen alapon én meg majd kitalálom, hogy nekem a 3 Pfizer vakcina segített teherbeesni, nem is a lombik, amit utána kezdtünk el, és lettem 8 év meddőség után végre terhes.

2022. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem közvetlenül meddőséget, de hormonproblémákat okoz, amiknek nyilván az egyik következménye, hogy nehéz a teherbeesés.
2022. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

2 kínait kaptam( nem akartam de a munka miatt kötelező volt és akkor csak az volt …)

Aztán kaptam egy jonsosnt mert külföldre mentem ahol persze a kínait nem fogadták el….

1 x voltam covidos, majd 6 hónap után végre sikerült teherbe esnem, aztán 7 hetes terhesen megint covidos lettem…

Hála a jóistennek minden rendben, 23. Hétben járok a kislányommal.:)

2022. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Az oltásra mindenki máshogy reagál. #2Egyetértek. Ment a zöld pipa!;)
2022. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!