Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vakbélgyulladás befolyásolha...

A vakbélgyulladás befolyásolhatja a menstruációm késését?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fontos dologról bexélni és kérdezni? Még ne voltam Dokihoz de én szerintem olyan 80 % ban vakbélgyulladásom van mivel mindig görcsöl a jobb oldalt a csípő résznél.
2010. okt. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. De mióta tart a görcs?
2010. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vakbélgyulladásod lenne, nem itt pötyögnél, hanem az orvosnál lennél már régen. Magas láz, hányinger, hányás és nem szűnő fájdalom jellemzi.
2010. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lassan 1 hónapja de minél tovább annál erősebek és sűrűbbek.... valamikor émelygek, de z agyon gyenge és hőemelkedésem van ... és a menstruációm is késik.... :S
2010. okt. 1. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

És még nem jutott eszedbe, hogy elmenj orvoshoz? Ha tényleg vakbélgyulladásod van, az előbb utóbb perforálódhat, te meg meghalhatsz, ha nem érsz időben kórházba.

Legyen m,ár eszed basszus!

2010. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát tuti nincs vakbélgyulladásod, de időszerű lenne orvoshoz menni
2010. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, mióta görcsölsz. Megnyugodhatsz, nincs vakbélgyulladásod, ha lenne, 1 hónap alatt már rég belehaltál volna, 1-2 nap után ugyanis perforálódik, ha nem műtik meg, és onnan már elég könnyű az örök vadászmezőkre távozni.


Viszont ideje lesz dokihoz menni, mert az 1 hónapja tartó görcs és a kimaradó menzesz nem vicces. Ne akarj súlyos állapotba kerülni. Ha szerencséd van, "egyszerű" gyulladás (kezelni kell, mert meddőséget okozhat!), ha nincs szerencséd, lehet ciszta vagy méhen kívüli terhesség, mindkettőtől lehet életveszélyes állapotba kerülni. Úgyhogy hétfőn doki.

2010. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!