Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl szűk a hüvelyem,ez rendell...

Túl szűk a hüvelyem,ez rendellenesség??

Figyelt kérdés

Szóval még nem voltam együtt férfival,de próbáltam már tampont felhelyezni a hüvelyembe,de ez sehogy sem sikerült. Az ujjamat sem tudtam felhelyezni,még a kisujjamat sem sikerült..

Talán ha egy millimétert sikerült behatolni..

Szerintem lehet, hogy össze van nőve a hüvelyem,ezt meg lehet műteni??


2022. dec. 31. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ott összenőve semmi.
2022. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Ha zavar, szívesen vállalok tágítást.
2022. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez vaginizmus, pszichológiai okai vannak.
2022. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nézesd meg. Összenőve biztos nincs, lehet a szűzhártyád útban, vagy vaginizmus, mindkettő kezelhető.
2022. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nőgyógyász tudna segíteni vizsgálattal tanáccsal.
2023. jan. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
maszturbálj
2023. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Segítek a 40mm átmérős péniszemmel
2023. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem se ment fel semmi oda, akárhogy is próbáltam. Majd lett egy párom, aki türelmes és ügyes és többé nem volt probléma vele. Szóval szerintem annyi, hogy pszichésen nem sikerült magamnak, bár tampont szerintem még most sem tudnék, mert félek tőle :s.
2023. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Majd az első aktus után vszeg felmegy (hacsak nem idegenkedsz tőle).


Én sem tudtam tampont használni, idegen volt, fájt, az első aktus is jó szr volt (az exem hangyányit önző pts volt), de semmi baj.

2023. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Minden teljesen normális, majd egy szerető párral, ha oda juttok, megy ez majd máshogy is.

Én ugyan tudtam tampont használni, de magamat ujjazni egyáltalán nem, sőt, amikor barátom lett, az sem jött át egyáltalán. Aztán idővel ment, de egyáltalán nem élveztem, nem értettem mi benne a jó. Vele vesztettem el a szüzességem, ami mivel nagyon figyelmes volt, egy jó emlék maradt, de ahhoz, hogy egyáltalán egy picit is megtanuljam élvezni az ujjazást, vagy két ujjal is megpróbálja (ami ugye elvileg még mindig keskenyebb, mint más, ami oda megy), hónapok, ha nem évek kellettek. Magamnak is sokkal később sikerült csak kitapasztalni, hogy hogy lehet jó és nem kellemetlen.

Szóval ne aggódj, csak majd ne egy buliban egy skalpgyűjtővel próbáld elveszíteni a szüzességedet.

2023. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!