Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokottnál korábban kezdődő,...

Szokottnál korábban kezdődő, erősebb és fájdalmasabb menstruáció mitől lehet? 16/l

Figyelt kérdés

Az első dolog amit leszögeznék, hogy terhes nem lehetek/lehettem, szűz vagyok.


Tegnap reggel megjött, meg is lepődtem, mert jövőhéten kéne, és általában inkább késik, mint előbb jön.


Erősebb is mint szokott, ma már egyszer cseréltem tampont (kb 1,5 óra után, most nagyobbat tettem be) és este az éjszakai betét is tele volt, pedig este alig szokott lenni.


Általában nem szokott annyira fájni, este viszont alig bírtam elaludni tőle, és tegnap és ma is fájdalomcsillapítóval indítottam a napot (reggeli után persze).


Mitől lehet? 16/l



2023. jan. 7. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Ez normális 16 évesen,nekem is volt ilyen és fájt is gyakran sajnos majd 20 éves korom után már annyira nem fájt és most 36 évesen abszolút nem fáj.

Hormonális változásokon mégy keresztül folyamatosan és azért van most ez.Nem abnormális.

2023. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. jan. 7. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
42%

Normális. Amíg 1-2 szem gyógyszerrel kibírod, semmi probléma.


A gond akkor van, ha olyan szinten görcsölsz, hogy hánysz, vagy elájulsz. Ez még teljesen oké.

2023. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!