Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi teszt több mint...

Terhességi teszt több mint egy hónappal az aktus után biztos eredményt mutat?

Figyelt kérdés
Még ha az ovuláció időpontja is kérdéses

2023. jan. 24. 20:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es válaszoló, képzeld csináltam már teszteket és mind negatív lett, csak több helyen olvastam, hogy valakinek még nem mutatott biztos eredményt ezért kértem tőletek segítséget. Ha már ennyire ítélkezel elsőre, kérlek tedd meg máshol. 😊
2023. jan. 28. 09:32
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi késéssel már kellene valamit mutatni a tesztnek. Szerintem itt más gond lesz. Írj majd mi volt az orvosnál.
2023. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
Szóval több mint 2 hete késik, van egy rakat negativteszted, de te továbbra is abban a hitbrn ringatod magad, hogy terhes vagy? Az szép.😅
2023. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem ringatom magam, mivel nem szeretnék terhes lenni. Pont ezért szeretnék tutira menni😃 Az orvosnak már egy hete szóltam, de csak így tudott időpontot adni.



12-es, mindenképp megírom😊

2023. jan. 28. 10:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mindig a reggeli első vizelet a mérvadó! Igen 1 hónap után kimutattható!
2023. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, azóta már tegnap megjött😄
2023. jan. 29. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!