Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hete szültem szabad e?

4 hete szültem szabad e?

Figyelt kérdés
Második kisbabánk született meg 4 hete velérzesem nincs már 1 hete ,az első szülés után ki vártuk a 6hetes kontrollt,de most nagyon kívánjuk már egymást be hatolás nélküli simit szabad e nem okoz ez problémát? Ha orgazmusom lenne az mennyire lenne baj ?

2023. febr. 12. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A simogatás és a nyalás mehet!
2023. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát szerintem ha csak egy pettingre gondolsz akkor abbol biztos hogy nem lessz bajod,miért is "kinoznád" magad/magatokat.
2023. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
6 hétig tilos bármilyen behatolás! Tiszta kézzel kívülről Simi mehet szerintem.
2023. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
27%

Smmit

Vard ki !

Nem veletlen a 6 het! Az orgazmus okozta mehosszehuzodas komoly panaszokat is okozhat!

Nem beszelve a felszallo ferzozesekrol.

2023. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%

4es, hagyjuk már, jó? Semmi baj nem lesz egy orgazmustól, ami akár spontán is kialakulhat éjjel.


Kérdező: behatolás nélkül mehet, nyalás is csak a csiklódat. A hüvelyt hagyjátok ki.

2023. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!