Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne ázzak át?

Mit csináljak, hogy ne ázzak át?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos pont úgy alakult, hogy holnap kellene megjönnie a mensimnek, viszont pénteken versenyem lesz, és még ezen a héten valamikor gyakorlás a felkészítőtanárnál, szóval nem szeretném, ha bármelyik helyen átáznék. 2-3. nap elég erősen folyik, szóval... tippek esetleg? Előre köszönöm mindenkinek!

2023. márc. 6. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, milyen verseny, de a tampon+betét kombó jó szokott lenni. És ezt lehet variálni super tampon+éjszakai betéttel, stb.
2023. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Tampon, vagy éjszakai betét
2023. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Menstruációs kehely esetleg? Többet felfog, mint egy tampon.
2023. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy tampont még nem szeretnék használni.

1. válaszolónak pedig: történelmi verseny

2023. márc. 6. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
és mégis miért nem szeretnél? Itt az ideje akkor, hogy kipróbáld.
2023. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ja, hát minimum valami sportra gondoltam.

Akkor: [link]

2023. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Ráadásul az a történelmi verseny míg megírjátok 1-2 óránál tovább nem tart. Csináld ugyan úgy mintha iskolába mennél.
2023. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5.: tavaly nyáron próbáltam, egy darabig nem is volt miatta mensim, és abszolút fájt...
2023. márc. 6. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

- nem is volt miatta mensi => valószínűleg nem menstruálhatsz még olyan régen, és még nem állt be. Az első 2-3 évben nem feltételneül jön még meg havonta. Az biztos, hogy nem a tampon múlasztotta el.

- abszolut fájt => elsőre senki nem találja el a megfelelő szöget, pozíciót, éppen ezért kell még gyakorolni. Valószínűleg nem tetted fel eléggé, vagy rossz szögben próbáltad.

2023. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Engem rendszeresen lepontoztak ezert, de vilagbajnok talalmany, bar elobb rajottem volna. A betet tetejere vecepapirbol, ket vastag lap felbehajtva hajtogatom. Kozelebb is van, nincs, hogy mellefolyik, es a papir olyan, mint az itatos. Nem egy ponton azik nagyon, hanem szetoszlik. Sokszor a betet alatta alig azik. Es a raadas, mindig beledobhatom a vecebe es frisset tehetek helyette.
2023. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!