Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruáci...

Miért nem jön meg a menstruációm? 5 napja késik 30/N

Figyelt kérdés

Mindig pontosan jött meg, 4 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót (Deciora), azóta is mindig pontos, most viszont késik. Nem ért stressz, nem szedtem antibiotikumot mostanában, nem diétáztam, pedig kellene, mert túlsúlyos vagyok, de ez sem most alakult ki. Klasszikus okai a késésnek nem merülnek fel, terhesség sem, de ma csinálok tesztet, hogy biztos legyen.

Mi lehet az oka, mikor menjek orvoshoz?



2023. márc. 9. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ja csináltál tesztet és valóban negatív lesz ahogy gondolod akkor a következő menstruáció ha ismét kimarad, akkor kell nőgyógyászhoz menni. Előtte semmit sem fog csinálni.
2023. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
*Ha
2023. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Változik a tested. 30 éves korom előtt a tinikort leszámítva órát lehetett volna igazítani a havimhoz.
2023. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!