Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet lehet cserélni a...

Betétet lehet cserélni a következőképpen?

Figyelt kérdés

Az erős vérzés miatt éjszaka is kell cserélni. Azonban ha lemegyek fürdőszobába, a villanykapcsolás, járkálás, stb. miatt nehezen alszok vissza, kimegy a szememből az álom. Ez a problémám.

Így az jutott eszembe, hogy lehet valami hátulütője ha azt csinálom, hogy a tiszta betétet az ágy mellé készítem, és ha felébredek, csak az ágyban gyorsan kikapom a használtat, be az újat, és csak ennyi? A használtat majd reggel leviszem a szemetesbe, kezet mosni meg csak tampon cserénél kell, betétnél nem.

Kérdezem, van még aki így csinálja? Lehet valami hátrány ha átállok erre a módszerre?



2023. márc. 10. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is hasonló gondom volt. Én egyszerhasználatos mensibugyit használok aminek jóval nagyobb a kapacitása. Így kibírja reggelig.
2023. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eleve készíts be egy másik bugyiba egy betétet (rakd ágyad mellé) amit matatás-bontogatás nélkül csak felveszel, a régit meg félreteszed. Reggel meg elintézed a dolgokat.
2023. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Én is úgy oldottam meg mint a #2-es :)
2023. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Igazából az 1-es is én voltam, csak utólag jutott eszembe ez a megoldás 😁
2023. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél menzeszbugyit, ee nem az eldobhatósat. Esetleg kelyhet, ha bírod az ilyesmit.
2023. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A női találékonyság 😅
2023. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

1-es vagyok.

#6: most miért, mire mondod? :D


Se tampont se kelyhet nem szeretem, gondolatát sem igazából (nem szűzesség vagy bármi, nem jött be). Viszont! Én próbáltam már mosható menstruációs bugyit, de sajnos mindegyik kiázott (bár nekem erősebb az átlagnál, ez tény) illetve nyomot hagyott. Nekem csak az eldobós jött be ezekből.

2023. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Én voltam a #3 és a #6 is :) Ugyanúgy vagyok vele mint te, nekem is csak a betét az opció pedig harminc évesen én se vagyok már szűz egy ideje :D

Szimplán csak arra értettem, ahogy kitaláltad a módszeremet percekkel azután hogy leírtad a sajátod :D

2023. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

Ja xd hát pacsi, egy hajóban! ✌

Azt hittem egy pasi értetlenkedik hogy mit kell ebből ekkora ügyet csinálni. Pedig ha tudnák... 😅

Amúgy én tuti akkor sem tudnék visszaaludni ha úgy csinálnék mint a második válaszomban... 🙄 köcsög agy.

2023. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj, hogy én meg úgysem alszom olyankor végig az éjszakát akkor se ha eláznék :/

De amúgy ja, mindig mondják mit lehet ezen ennyit problémázni aztán szerintem egy nap után elsírnák magukat 😂 Mi meg ugyanúgy helyt állunk minden nap csak közbe még ezer ilyen kis trükköt kell kiagyalnunk, hogy megússzuk szárazon XD

2023. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!