Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mellrák? 15x9mm csomó a...

Lehet mellrák? 15x9mm csomó a mellpajzshoz közel! Részben mobilis!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam Uh-on, a bal mellben a mellpajzshoz közel egy bab nagyságú (15x9mm) csomót találtak! A leletemre az van ráírva, hogy szabálytalan, részben mobilis, nyúlványokat kibocsájtó echoszegény képlet! Nem tudta megmondani mi az, tovább küldött Mammo-ra! Mi lehet?

2023. márc. 28. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem tudjuk. Majd írd meg. Drukkolok hogy ne legyen baj.
2023. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Ha az, aki a vizsgálatot végezte és feltehetőleg ért hozzá, nem tudta megmondani, akkor itt mit vársz?

Egyébként sem a szabálytalan, sem a nyúlványokat kibocsátó rész nem hangzik szépen sajnos, lehetséges a rosszindulatúság, igen.

2023. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jövőhét szerdára kaptam időpontot Mammo-ra, addig gondoltam megkérdezem itt, hogy valakinél írták már e ezt, amit nekem!
2023. márc. 28. 23:27
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Addig ne izgulj
2023. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
A lelet alapján lehet ciszta, fibrózisos elváltozás, de akár rosszindulatú daganat is.
2023. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Remélem hogy minden rendben lesz!
2023. márc. 29. 09:24
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező,

a mammográfia tisztázni fogja, hogy mi az az elváltozás.


Jövő hét szerda már nem sokára lesz, tudom hogy könnyű mondani, de próbálj meg nem izgulni addig e miatt.

Hány éves vagy? Volt a családban valakinél mellrák?


Az UH és az rtg. felvételt együtt fogja nézni egy radiológus, és ha szükségesnek látja, akkor biopsziát is végeznek majd a diagnózishoz.

2023. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
37 vagyok, családban mellrak nem volt, de más fajta igen☹️
2023. márc. 29. 12:22
 9/19 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy?
2023. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Voltam mammografia vizsgálaton, eredmény még mindig nincs, azt mondták várják 3-4 hetet mire meglesz! Pedig mondtam, hogy azért vooltam, mert csomó van a mellém én! Erre azt a választ kaptam, hogy akkor majd utána néznek, kertek a nevemet, de azóta sincs semmi! Még 2 hét van a négyből ☹️ abban reménykedem, ha eddig nem hívtak, akkor talán nem komoly! De azért jó lenne tudni, hogy mi az ott!
2023. ápr. 17. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!