Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy a pco szindrómán...

Létezik, hogy a pco szindrómának csak néhány tünete legyen jelen?

Figyelt kérdés

Orvoshoz megyek néhány tünetem miatt. Ez még csak “öndiagnosztika”, de szerintem pco-m lehet.

35-50 nap között van menzeszem, és kinyomhatatlan, vízszerű pattanásaim vannak. Viszont nem vagyok sem elhízott, sem szőrös.

Vagy a ritka menzesz lehet más miatt? És a pattik? 23 éves vagyok. Nem tinis pattanások ezek.


2023. máj. 9. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Inzulinod nincs rendben. A PCO az inzulin már egy komolyabb problémája.
2023. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem 100%, hogy az inzulinod nincs rendben. De érdemes cukrot, inzulint és pajzsmirigyet vizsgálni.

PCOS-nál pedig nem törvényszerű, hogy el van az illető hízva.

2023. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd nézetek, tervezek is, de remélem a doki magától mondja. Amúgy nagyon kívánom a szénhidrátot és az édeset. Szinte csak azt.
2023. máj. 9. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol PCO van ott 1000% az IR. De olyan nincs, és sosem volt, hogy PCO IR nélük.


2-es ha valamihez nem konyítasz, a legjobb ha csendben figyelsz, vagy utána nézel, de minden esetre nem vezeted félre a kérdezőt.


Kérdező totál vékonyan is lehetsz IR-es.

2023. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. egészségügyi hallgatóként, több releváns kórházi gyakorlattal ebben a félévben, ebben a témában szerintem ne te akard megmondani nekem, hogy konyítok-e a témához vagy sem. ;)
2023. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!