Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen bele lehet halni az...

13 évesen bele lehet halni az abortuszba? és utána lehet még gyereke?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha belehalt, már bajosan szül másikat...

Amúgy nem, nem szokás belehalni, és bármi előfordulhat, de ritka, hogy ne lehessen utána gyereke.

2023. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Bele, de elég ritka, hogy egy halott embernek gyereke születik...
2023. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én 13 évesen belehaltam az abortuszba, de utána még simán szültem kettőt, nyugi.
2023. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűtlen. Szövődmények si ritkák. Ahelyett meg hogy az abortuszon aggódsz, világosítsd fel a kislást, és tudd meg, ki bántalmazta...
2023. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Minden bizonnyal a hasonló korú osztálytársa "bántalmazta", úgyhogy mehetnek is mindkét oldalról a kedves szülők a rendőrségre feljelenteni egymást.
2023. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 azért igenis kell gondolkozni ilyen esetben az abortuszon. Egy 17-18 éves gyerek életét is tönkre tudja tenni, nem hogy egy 13 évesét. (igen, nekem a 18 éves is gyerek.?
2023. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy szövődmények lennének, ilyen idősen a terhesség kihordása veszélyesebb. Ez általában nem akadályozza a későbbi teherbeesést.
2023. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ma már nem a köznyelvben emlegetett "kaparás" van, hanem korszerűbb eszközökkel dolgoznak, amely vákum segítségével távolítja el az embriót, ezért a méh belső része elhanyagolhatóan minimális szinten sérül. Szóval igen, tud szülni később.

Bár az előző módszer után is tudtak szülni, csak abortusz ellenes butaság az, hogy az abortusztól meddő leszel...bár egy olyan bagázstól mit is lehet elvárni, amely isteníti a Néma sikoly című propaganda filmet, amit nőgyógyászok, tehát hozzáértők egy nem éppen kicsi csoportja egyértelműen elutasít, mint releváns forrás, bár egy laikus számára is nem kevés trükk, hazugság könnyen koszúrható.

2023. máj. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
13 évesen biológiát kellene tanulni, nem kefélni!
2023. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!