Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensturációm előtt 4-5napig...

Mensturációm előtt 4-5napig sötétbarna folyasom volt, ami egyre erősödött, gondoltam meg fog jönni, bár ilyen még soha nem fordult velem elő. Most egy hete késik. Egyszer voltunk együtt a ciklusom 4.napján megszakítással.Mi állhat a barnázás mögött?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3-4 hónapban sosem volt pontos, pár napot mindig késett, de volt hogy két hetet. Eddig úgy voltam vele, hogy lehet a stressz, de így hogy megint ennyit késik és korábban nem volt ilyen természetesen elmegyek orvoshoz és a biztonság kedvéért tesztelek is ma. Ez a barna folyás aggaszt a leginkább, mert soha nem tapasztaltam. 27N

2023. jún. 5. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
27 év alatt megtanulhattad volna h a pinádbol bármi folyhat , mensi fog jönni de majd jdeer. Ha meg ennyire izgulsz akk használjátok gumit és nem kell most idegeskedni. Minden lánnyal fordult kar elő ilyen nyugi
2023. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mivel nem rendszeres a menstruációd és gondolom nem is követted a peteérést, minden benne van a pakliban. Sok gyerek született már a megszakításos módszer mellett, de az is lehet, hogy csak hormonprobléma. Bár az első kicsit nyersen fogalmazott, igaza van. Próbálj megnyugodni, nézz egy tesztet, a többit meg majd az orvos megmondja. Többet nem tehetsz jelenleg.
2023. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hormonális problémád van, és most ennyivel előbb meg így menstruáltál.
2023. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehet a háttérben, de majd kiderül az orvosnál. Tesztek negatívak
2023. jún. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!