Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől pöttyösödött ki a nemi...

Mitől pöttyösödött ki a nemi szervem?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja itt volt a párom, 2 napot. Abban a 2 napban kb 4x feküdtünk le mivel ritkán találkozunk és kihasználtuk az alkalmat. Az utolsó szex fájdalmas volt és mikor végeztünk akkor láttam, hogy ki vagyok pirosodva és vagy 4-5 kisebb nagyobb kiütés jelent meg a nemi szervemen. Szerintem az lehetett az oka hogy már nőtt a szőröm és a sok súrlódás miatt kiütések keletkeztek. Nagyon fáj a pisilés, zuhanyzás, nem bírok normálisan aludni se. De nincs kellemetlen szag, vagy túrósodás, hólyag, semmi ilyesmi. Mit ajánlottok, hogy kezeljem? Van itthon bepanthen azzal beszoktam kenni ne dörzsölődjön annyira de más nem jut eszembe.

20/L



2023. jún. 26. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, amit leírtál okozhatja, plusz még a meleg tetézi azzal, hogy összeizzadtok a nemi szerveteknél.
2023. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el, akkor orvos, de reméljük nincs baj, ahogy az első is ìrta.
2023. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!