Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megzavarhatja a nyári meleg a...

Megzavarhatja a nyári meleg a menstruációt?

Figyelt kérdés
Mindig 30 napos általában, július 8ra kellett volna megjönnie. Viszont már június 28án megjött de ez valószínűleg egy anovulációs ciklus lehetett mert nagyon gyenge és barnás vérzés volt. Most pedig a mai napon újra megjott.. Így 26 napos ez a ciklus. Vártam hogy visszaall a 30 naposom, mert tavaly is ugyanígy nyáron bolondult meg kicsit, bár most a stressz is eléggé betehetett neki. Van itt olyan akinek nyáron szokott előbb-később megjönni?

2023. júl. 23. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen ,- megzavarhatja! A hőség, a stressz mind a kettő “bekavarhat”.
2023. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez az extrem hoseg mar olyan mertekben nem normalis es megterhelo, hogy siman.
2023. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Simán, én is jártam már így.
2023. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is megszokta, pedig már régóta menstruálok. Általában nekem mindig előbb jön meg, főleg ha programom van. Ha meg úgy lenne jó, pl most, ha időben jött bomba, akkor meg késik. A lényeg, hogy mindenképp elrontsa a programomat. 🤥Annyira irigylem a férfiakat, hogy nincs ilyenre gondjuk az életben.
2023. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!