Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete vérzek, az orvos azt...

2 hete vérzek, az orvos azt mondta várjak és rendben leszek, nincs semmi baj! Higgyek neki?

Figyelt kérdés

Egy hete pirosan vérzek de keveset és nem fáj. Két hete van vérzés de az első hétben barnás, rozsdaszerű volt. Hormonmentes spirálom van. 6 napja voltam nőgyógyásznál, megnézett uhval, spirál helyén, minden rendben odabent, 4 mm nyálkahártya. Polipot, cisztát, egyebeket nem látott ahogy terhességet sem. Meg is mosolyogta mikor azt kérdeztem ugye nem vagyok terhes. Kérdeztem lehet-e méhszájseb, mondta az nem így vérzik. Azt mondta, valószínűleg ez most a menstruáció és meg kell várni míg lelökődik a nyálkahártya és minden rendben van.

De lassan eltelik egy hét és a vérzés nem akar abbamaradni.

Menzesz előtt mindig nagyobbak szoktak lenni a melleim és fájnak de most az se volt, kb egy hónapja le vannak eresztve a melleim.

Egy esetleg méhen kívüli terhességet ugye látott volna az uh?


Mit tegyek?



2023. júl. 24. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Hallgass az orvosra, el fog állni és rendben vagy
Ne hallgass rá
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézzesd meg magadat egy másik Nőgyógyásszal,-a saját magad megnyugtatása miatt is!
2023. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!