Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek újra orvoshoz?

Menjek újra orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Február végén voltam emlőultrahangon. Akkor minden rendben volt,mirigyesek a melleim, azt mondták,hogy a mellfájdalomra szedjek E vitamint. Ma viszont a mellbimbóm mögött kitapintottam egy hosszúkás csomószerűséget, amit nem tudom,hogy eddig is ott volt-e. Elég nagy,több mint 1 cm szerintem, kicsit fáj ha nyomom. Érdemes újra megnézetnem? Ha valami komoly lenne, azt csak észrevette volna az előző vizsgálaton? 27 éves vagyok és a hét vége felé kell menstruálnom. Megköszönöm a válaszotokat.



2023. aug. 28. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy a másik oldalon is érzek hasonlót, csak kisebb. Illetve már pár hete fáj a mell-hónalj-váll-hát részen, egyszóval a mellső végtag kapcsoló izmai körül. Ezt valószínű még nyár elején erőltettem meg.
2023. aug. 28. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj ez nem játék. Nem leszel nyugodtabb, itt nem lát beléd senki. Menj nőgyógyászhoz mondd el, hogy eddig ezt nem érezted. Ennyi.
2023. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Február végén voltam ultrahangon, szóval remélem semmi komolyat nem találnak, de azért elmegyek, akkor nyugszom meg
2023. aug. 28. 18:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy ápoló ismerősöm megnézte és szerinte az az emlőmirigy..remélem neki lesz igaza
2023. aug. 28. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is februárban voltam, de most felfedeztem egy apró kis “csomót” vagy épp mirigyek a mell felső részén. Mirigyes nagyon a mellem. Teljesen megijedtem, 2 napja nyomkodom már és nem tudom eldönteni mi az. Megyek 1 hét múlva újra. Neked mit mondott a doki?
2023. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azóta voltam uh-n, mindent rendben talált..azóta is szokott fájni, de kevésbé foglalkozom vele
2023. szept. 27. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj. Csak most tapintottam ki. Nagyon megijedtem nem-e ilyen gyorsan lett rajta elváltozás… előtte sosem voltam még uh-n, ez volt az első februárban.

28 éves vagyok..

2023. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!