Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim teruleti szortelenitesre...

Intim teruleti szortelenitesre nem letezik barmifele erzestelenito krem esetleg?

Figyelt kérdés
Mint minden nonek nekem is elegge erzekeny az intim teruleti szorszedes. a borotva nalam nem valt be nrhany nap utan visszano, borostas lesz es meg ala is no a szor ami 2-3hetig nagyon csunya. gyantazastol csunyan kipattogzottam egyedul az epilalas valt be.viszont termeszetesen faj es kellemetlen. barmifele otlet praktika hogy fajdalommentesebbe lehessen tenni?
2023. okt. 5. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Végleges lézeres szőrtelenítés, bár ez sem teljesen végleges csak kb. 6-7 hónapig tart és elég költséges.

Én gyantáztatom, de csak az első nap csúnyácska, bekenem aloe verával, és vékonyan hidratálóval és másnapra szépen megnyugszik a bőr. Amúgy érdemes heti 1-2x átradírozni a bőrt vagy hámlasztót használni és kevésbé lesznek szőrtüszőgyulladások.

A borotvát én sem bírom, pedig annyi mindent kipróbálta, de mindegyik után begyulladt, kis apró pattanásszerű pöttyök voltak és erősen viszketett. Ezt megunva már csak gyantához nyúlok.

Igen, kellemetlen de nálam nincs az-az erős fájdalom, lehet már hozzászoktam vagy jobb a fájdalomküszöböm.

Próbáld ki a hideg borogatást vagy vegyél be egy pirula fájdalomcsillapítót előtte.

2023. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyantát kozmetikus csinálta vagy otthoni gányolás eredménye? Mert nem mindegy.
2023. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőröd nem bírja. Egészségesebb táplálkozás, vitaminok, olajok/krémek.
2023. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellene szőrteleníteni, sőt nem szabadna!!! Nem ér nektek semmit az egészség??? Szerintetek ezt megköszöni később a szueméremtest??? Ne akarjatok már bajt magatoknak, annyiféle dolog fejlődhet ki az ilyen fiatalkori hóbortokból!!!
2023. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25 éve csinálom és semmi bajom. Nem bírom elviselni ha dzsungel van, nekem nem is esztétikus.
2023. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!