Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mirena spirál vélemények?

Mirena spirál vélemények?

Figyelt kérdés
Jövő héten lessz műtétem, és ekkor akarja az orvos felhelyezni a spirált is. Ettől valahogy nagyon tartok. De a doki szerint ez segít majd hogy ne legyen bő vérzésem mint ami eddig volt.
2023. nov. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A Mirena tök jó dolog, sokan szeretik. Hosszabb távon szinte teljesen vagy teljesen megszünteti a vérzést. Viszont arra számítani kell, hogy az első pár hónapban rendszertelen, akár folyamatos pecsételő vérzésed lesz.
2023. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pont azért ajánlotta az orvos, mert egész hónapban véreztem,remélem hamar helyre ál, mert már nagyon kivagyok tőle.
2023. nov. 4. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Norcolut gyógyszert szedek, viszont észre vettem hogy sűrűbben kel mennem mosdóba. Van esetleg összefüggés a gyógyszer szedésével? Sajnos van 2 miomám is és egy cisztám is. Esetleg ezek okozhatják a vizelési ingert?
2023. nov. 4. 21:21
 4/5 anonim válasza:
Ha egeszsegugyi ok nem indokolja, fogamzasgatlasi cellal ne tegye be, mert megolheti a spiral a megfogant magzatot. Ha mas miatt mutenek, akkor ez mas miatt kerult szoba? Mire mutenek?
2023. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszertelen vérzés miatt van rá szükség. Egész hónapban vérezgetek mert túlságosan vastag mindig a méhnyakfal. 45 éves vagyok.
2023. nov. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!