Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is van hasonló helyzetben,...

Más is van hasonló helyzetben, hogy a menopauza teljesen kinyírta a libidóját?

Figyelt kérdés
Kb. 46 -47 évesen kezdődött. Egyéb tünet pl. hízás,álmatlanság, fejfájás, hőhullám , stb. nem jelentkezett. A fő tünet a libidó csökkenése majd teljes elvesztése.

nov. 14. 12:23
 1/9 anonim válasza:
83%
Ez sok nőnél így van. Mondhatni szerintem a többségnél. Sok ismerősömnél bejelentette a női fél, hogy "mától nincs szex".
nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyénfüggő teljesen. Van akinek 0-ra nyírja a libidóját, másnak meg kilő mint a rakéta. Fontos megértened, feldolgoznod saját magadban, hogy ettől még nő vagy! Ne érezd pillanatig sem "csökkentett értékűnek" e miatt.
nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a megfogalmazásban "kinyírta" még nem hallottam ezt, de nekem is alaposan lecsökkent férfi irányban. Viszont a nők felé felerősödött úgy értem jobban a nőket kívánom inkább. Korábban is volt bennem biszex hajlam, de ennyire erősen nem jött elő.


54N

nov. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor szó szerint változást idézett elő :) Ha van rá lehetőséged megélni akkor hajrá :)
nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem megélni :P
nov. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3. Te párkapcsolatban élsz vagy szingli vagy? (Nem ismerkedni szeretnék, nem ezért kérdem. :) )
nov. 20. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban és elég jól működik.
nov. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megnőtt!
dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8. Neked hány évesen nőtt a libidód. Nekem 44 éves koromban kezdett csökkenni és 45 éves koromra semmi, nulla. Bár régen sem volt túl nagy.
jan. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!