Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Mit tegyek azért hogy...

Sos! Mit tegyek azért hogy megjöjjön? Elég vékony vagyok 170 cm és 41 kg. Szerintem emiatt nem tud megjönni viszont ez nagyon zavar engem ezért légyszi adjatok tanácsokat hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ja és nagyon nehezen hízok nem vagyok alultáplált mindennap annyit eszek amennyit tudok

dec. 1. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Egyél 2x annyit mint most. 1500 kalóriát minimum.
dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Kéne tudni, mondjuk mennyit iszol napi szinten, ill mondjuk vannak-e pszichés folyamatok a háttérben.
dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

"nem vagyok alultáplált"


170 centi magasan és 40 kilósan? Na ne viccelj! Azért nem menstruálsz, mert a szervezeted a legfontosabb életfunkciók fenntartásáért küzd és lekapcsolja azokat a funkciókat, amire a tested, egészséged miatt nem vagy képes, mint pl. a termékenység. Az életben maradásért! Szóval nagyon gyorsan menj el orvoshoz, pszichológushoz, derítsétek ki, mi van a háttérben.

dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

172 centimmel 51 kiló voltam, amikor megjött, az osztályban utólsónak, 14 évesen.

Szerintem még nincs meg hozzá a súlyod. Kell egy bizonyos zsírszázalék a hormonok beindulásához, ezért pl. a sportoló lányoknak is későn szokott megjönni.

dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Első mensi? Hány éves vagy? Az is lényeges szempont.
dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Genetika miatt vagyok ilyen es a múlt honaphoz képest hiztam 1 kilot plusz majonézt eszek mindennap ami hízlal tehát valószínűleg már hizó félben vagyok de jöhetnek még tippek :)
dec. 1. 19:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen amúgy első mensi
dec. 1. 19:55
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ha leírom akkor letilt innen :( de amúgy 2010ben születtem és januárban
dec. 1. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Akkor semmiről se maradtál le. Egyél rendesen, és aludj sokat!
dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!