Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tampont/betétet kell...

Ha tampont/betétet kell kérnetek valakitől, és nem tudja azt adni amit használtok általában, akkor is elfogadjátok?

Figyelt kérdés

Pl. tampont használtok szinte mindig, de csak betétet tud adni akitől kérdezitek pl. osztálytárs, barátnő? Vagy fordítva?

Vagy csak egyfajta márkát használtok.

Ilyenkor elfogadjátok azt is amit egyébként nem használtok, vagy inkább megkérdeztek még másik nőt is?



dec. 23. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha KÉRNI KELL valakitöl (ami velem még soha nem fordult elö, de lehetséges, hogy valaki tényleg vészhelyzetben van), akkor épeszü ember nem ragaszkodik márkához, mert különben átázik.

Ha meg csak unalomból kéreget, az igencsak primitív dolog.

Ha meg valaki segíteni akar, azt visszautasítani kifejezetten bunkóság.

dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Aki tampont használ, az vészhelyzetben elfogadja a betétet. Fordítva nem hiszem, mert aki még sosem használt tampont, nem fogja tudni feltenni.
dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben az ember a saját szükségleteiről gondoskodik. Nálam már mindig van tampon, mert sose lehet tudni alapon. Ha mégis rászorulnék, hogy kérjek, alap lenne, hogy kb akármit elfogadok, hiszen azért kérek, mert muszáj.
dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az velem sem fordult elő, hogy kérni kell, mert MINDIG van a táskámban.

Jó, hogy nem szalasztod el a boltba, hogy megfelelő márkát hozzon neked. Vagy végigkunyerálod az osztályt? Vagy inkább átázol? Minden rendben van nálad? Nem tudom eldönteni, hogy nagyzási mániában szenvedsz, vagy gyűjtöd a következő menzeszre valót?

dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, akinek kell az ilyesféle segítség, az elfogadja a tampont és betétet is, mert egyszerűen muszáj használni valamit.
dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Ha betétet használsz akkor nyilván elfogadsz bármilyet,ha tampont,de valaki csak betétet tud adni akkor szerintem azt is,jobb,mint a semmi, nyilván ha betétet használsz és tampont tudnak adni azt nem fogadod el,nem véletlenül használsz betétet gondolom.
dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
6 ezzel nem értek egyet. Ha betétet használsz, de csak tampont tudnak adni, az is jobb, mint a semmi. Ha annyira nagyon rá vagy kényszerülve, akkor elfogadod azt is, mert egyszerűen muszáj. Bár hozzáteszem, életem során egyetlen egy alkalommal kértek tőlem, az pedig egyik barátnőm volt. Én mindig hordok magammal betétet és tampont is a barátnőim miatt, annak ellenére, hogy én intim kelyhet használok, ugyanis sose lehet tudni....
dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
59%
7,igen ez igaz,de én úgy gondoltam hogy ha csak tampont tudnak adni akkor nem mindenki fogadná el,mert lehet nem használt még és nem is akar,vagy kipróbálta és kényelmetlen neki, legalábbis én akkor már zsepivel vagy ilyesmivel helyettesíteném.
dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!