Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A jobb mellemen fájó piros...

A jobb mellemen fájó piros csomó van. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Szval ez a csomó tegnapról mára jött elő, egész nap fájt. Olyan mint egy pattanás de nincs kivezetőnyílása. Ha pár nap alatt nem múlik akkor persze elmegyek orvoshoz, de addig is valakivel volt már hasonló? Illetve menstruáció előtt vagyok, de ez nem a szokásos mellfeszülés. Nincs babám ezért nem lehet az sem hogy a tejmirigyek gyulladtak be. Valakinek van ötlete? 18/lány
dec. 29. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Rovarcsípés nem lehet? Nekem az szokott fájdalmas lenni, bevörösödik, bekeményedik, gyakorlatilag a test bármely részén.
dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom őszintén. Reggel így ébredtem és nagyon fáj. Nem olyan mint egy szúnyogcsípés illetve nem is pók, vagy darázs-méh. Ezeket tuti felismerem, és mivel itthon voltam egész nap így nem lehet volna más hiszen csak ezekkel tudok találkozni Magyarországon. (Bár télen pont nem találkozok még csak a méhekkel sem) de köszi a tippet.


Az a furcsa hogy a felületén semmi dudort nem látok, csak piros és ha megtapintom érzem a csomót+ a konstans fájdalmat

dec. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!