Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véreset pisiltem. Nőgyógyász...

Véreset pisiltem. Nőgyógyász vagy urológus?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel felfázva ébredtem,folyamatosan pisilnem kellett. Ittam sok vizet,vettem forró zuhanyt és megkezdtem egy levél walurinalt. A tünetek enyhültek,nap végére már nem is éreztem hogy valami bajom lenne. Ma viszont arra ébredtem hogy iszonyatosan pisilnem kell,nagyon kellemetlen érzés hogy kipisilem magam és olyan mintha még mindig kéne.. ezért megint ittam egy csomó vizet,meleg zuhany aztán amikot pisiltem volt benne egy vér darab. Nagyon megijedtem,mi lehet ez? Gyakran vagyok felfázva és nem tudom mi az oka. Talán a szex? Pár nappal mielőtt kijött ez rajtam volt szexuális aktus a párommal ,de nem tudom hogy attól-e. Milyen orvoshoz kell menni? Vagy mit csináljak?

jan. 9. 08:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vesehomok, vagy vesekő ami neked van. Az fel tud sérteni ott bent bármit , amitől aztán véres lesz a vizelet. De ezt egy urológiai ultrahang ki is mutatja .
jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!