Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a rövid távon szedett progeszterol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy refluxos vagyok és decemberben 2 hetet késett ezért a szekrényemben találtam egy levél fogamzás gátlót amit, gondoltam be szedek, hogy majd akkor dokival íratok fel még hogy jó legyen és be álljon.

Idő közben elveszítettem a szüzességem és január 3-án pontban meg jött, aznap el is kezdtem a gyógyszert. Az első egy hét oké volt, nem volt baj, de most kezdtem bele a második hétbe és a savam meg a gyomrom iszonyat pokol. Nem tudok enni sem, mert folyamat mindent úgy érzek hogy ki fog jönni belőlem és fáj a gyomorszájam iszonyat módon. A mai nap volt a pokol maga ezért úgy döntöttem hogy rohad el a francba, ez nekem nem ér ennyit és holnaptól nem szedem, majd dokihoz elmegyek és írat egy olyat aki talán gyomor kímélő. (Tudom hülyeség volt, de nem tudtam hogy ez lesz a vége, azóta már utána olvastam és tudom hogy a progeszterol nevű hormon a hibás)

Összességében az érdekelne hogy van e esetleg valaki olyan, aki tudja vagy tapasztalta hogy mennyi idő amíg a gyomor helyre jön kb? Pokolian szenvedek most is, állni sem

tudok de ha fekszem meg ugyan úgy szar…..

Lány vagyok amúgy, 22 éves, 7 hónapja szenvedek a refluxal van cisztám is, csakhogy jó legyen.


Válaszaitokat előre is köszönöm, legyen szép estétek és napotok!



jan. 14. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!