Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot hogyan kell...

Hüvelykúpot hogyan kell használni ?

Figyelt kérdés
Nemi életet nem éltem ujjamal se voltam ott kicsit parázok ettöl. Egy vagy két ujjal kell ,milyen mélyen, be kell vizezni az ujjam?

febr. 25. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen mélyen csak tudod, és lehetőleg lefekvés előtt, mert álló helyzetben kijön a gravitáció miatt.
febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vizeznem kel az ujjam?
febr. 25. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kúpot megfogod a kezed melegétől elkezd picit olvadni, általában az elég nedvesség. Egy ujjal, én a középsővel szoktam, mert az a leghosszabb, NAGYON hátra kell tolni, mert különben kicsúszik/nem szívódik fel, őszintén szóval nem tudom szüzeknél ez mennyire nehézkes, függ attól milyen állapotban van a szűzhártyád. Nem tudom háton mennyire lehet ezt megcsinálni, szerintem nem a legjobb a szög, guggolva vagy egyik lábat feltéve szokták javasolni (mint a tampont), ha elég mélyre tolod nem esik ki a gravitációtól, és utána feküdj le (de legyen minden előkészítve alváshoz a szobádban, ne akkor menj még vízért, telót tölteni, fogat mosni stb.). Betétet tegyél a bugyidba, mert nem fog teljesen felszívódni, ki fog folyni reggel a maradék.
febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és egészségügyi betét fog kelleni, nem tisztasági
febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ujjadat pluszban szerintem nem kell bevizezni, de előtte nyilván alaposan moss kezet.

Egyébként egyetértek az előttem válaszolókkal.

febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 25. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező? Sikerült rendben feltenni? Mennyi folyt ki reggel?
febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült nagynehezen
febr. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!