Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy abortusz...

Lehetséges, hogy abortusz után mégis terhes marad valaki? Ha igen, honnan lehet tudni? És a 12. hét után is megszakítható még a terhesség?

Figyelt kérdés
márc. 7. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet
márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért láttam már nem egy olyan esetet, mikor interruptio után ott integetett a magzat...

Onnan lehet tudni, hogy a legtöbb helyen visszahívnak kontrollra a műtét után, amire vissza kell menni. Ritka amúgy, de azért nem lehetetlen.

márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Jogilag 12. hét után akkor szakítható meg, ha legalább a gyanúja fennáll annak, hogy a gyerek sérült, beteg.
márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam egy esetről, ahol a méh rendellenes alakja miatt nem volt sikeres az abortusz (kétszarvú méhe volt az érintett ráadásul kiskorú lánynak, vagy valami ilyesmi). Elvileg az volt a probléma, hogy az orvos nem vette észre hogy ilyen a méhe. Régebben olvastam, részletekre nem emlékszem. Talán örökbe adták a babát végül.
márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Létezhet, igen. Volt is podcast a most már fiatal nővel, meg talán kampányol is az ab. ellen?
márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges, de szerencsére nem annyira gyakori, legalábbis én utoljára talán 2 éve hallottam olyat, hogy az orvos megunta a műtétet ezért benne hagyta a magzat egy jó részét.



Az ilyen orvos minden, csak nem normális, ahogy az sem normális, aki az abortusz ellen kampányol. Értem én, hogy az abortusz nem éppen egy jó dolog, de azért, hogy a száma minimálisra csökkenjen, tenni is kéne valamit, nem pedig tiltogatni meg kampányolgatni.

márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
A 3-as választ lepontozók magyarázzák meg, hogy miért rossz a válasz! Megváltoztak volna a szabályok?
márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nem. De 18. hétig szakítható meg orvosi tévedés esetén is. Ha valaki elmegy 8 hetesen egy interruptiora, aztan 12 hetesen kiderül, hogy nem sikerült, akkor nyilván meg lehet szakítani….
márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!