Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet csípő érzés a...

Mitől lehet csípő érzés a melleimben? Nem nevezném fájdalomnak, csak néha csípő érzést érzek.

Figyelt kérdés
márc. 12. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol?
márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külső oldalt és középen is néha. Nagyon félek a mellráktól mert a családban többször is volt már, teljes pánikban vagyok
márc. 12. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ez a ciklusoddal összefügg? Mikor szoktad ezt érezni? Milyen gyakran?


Csak azért mondom, mert én néha, - igaz csak néha, de érzek egy kisebb melegséget az egyik mellemben, és amúgy rájöttem, hogy peteérésnél fordul ez elő nálam. Ok, hogy te csípő érzést érzel, nem melegséget, de szerintem ez meg amiatt lehet, hogy kinek milyen a szervezete. Lehet, neked így reagál.

De ha ez a érzés nem múlik el, folyamatos, akkor menj el inkább orvoshoz.

márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy most van peteérésem, akkor lehet hogy erről van szó? Köszönöm a választ
márc. 12. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Ne izguld túl!
márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pánikoltam, nekem is van néha hasonló, de megfigyeltem, hogy kiadósabb mozgás után csinálja, vagy ha melltartó nélkül hordtam egy érdesebb szövésű blúzt... azaz ha valami fizikai hatás felsérti, vagy a mellizmok meg lettek terhelve, enyhe gyulladás pl. De ha tényleg nem múlik vagy kellemetlen, akkor orvos. Mihamarabb megnézik, annál jobb!
márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szoptattál esetleg a közelmúltban?

Még bakteriális fertőzés is okozhatja.

márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha több mellrákos van/volt a családban, akkor ÉVENTE mammográfia, nagyon szigorúan tartsd be. Ne dőlj be a "de én megtanultam az önvizsgálatot"-nak, meg a "GYK-n azt mondták, hogy peteérés"-nek.

Az ujjaidnak nincs rtg szeme.

márc. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!