Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati rákszűrés után...

Nőgyógyászati rákszűrés után vér a bugyin? Ugye fertőzést nem kaphattam?

Figyelt kérdés
Magánban voltam, de az orvos durva volt és bunkó. És utána vettem észre, hogy a kacsa amikor kihúzta véres volt. És a bugyin is. Mit jelent ez? Rosszul vizsgált meg? Rossz lehet emiatt a lelet?

márc. 26. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet apró vérzés rákszűrés után. Szokták is ajánlani, hogy tisztasági betétet vigyél magaddal.
márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem apró volt!
márc. 26. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul vérzés, általában nincs, vagy kevés vérzés szokott lenni, de ha durva volt, akkor gondolom lehet több is. El fog múlni nyugi. Szerintem a leletre nincs hatással, a mintavétel miatt "sérültél meg" ott. De ilyen paraszthoz nem menj többet.
márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ott a válasz a kérdésben: durva volt. Csak felületi sérülés, hamar meggyógyul,pár napig hanyagolni kell a szexet és ne menj uszodába. Akkor nem kapsz fertőzést. Nekem is volt ilyen, keress másik dokit, aki óvatosabb.
márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszul vizsgált meg, ás a leleted értékelhető lesz, "csak" egy kretén aki kb beléd verte a kacsát, azt jól van az úgy.


KEress másik orvost, ilyenhez ne menj.

márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A keress másik orvos helyett azt ajànlom keresd meg a betegjogi képviselőt. Illetve feleslegesen ne szórd a pénzed magánellátásra, ha van érvényes TB státuszod
márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem voltam durva orvosnál, de a tavalyi rákszűrés után én is kicsit véreztem, majd másnap barnáztam.


Viszont ne menj többet ehhez az orvoshoz! Megdöbbentő hogy viselkednek orvosok, aztán csodálkoznak ha évekig nem megy az ember, mert fél.

márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!