Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terheléses cukor, inzulin 3...

Terheléses cukor, inzulin 3 pontos vérvételnél a 0 és 60 perces mérés között megittam 4dl vizet (nővér mondta). Viszont túl jók lettek az értékeim, lehet, hogy víz fogyasztás miatt? Befolyásolta az eredményt?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 13:20
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja, de inni kell is ahogy mondták. De nem értem mi az, hogy túl jó? Jó lett és kész.
ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizony hogy befolyásolta.

Konkrétan az első vérvétel után megiszod a cukros löttyöt, utána 2 órán át se enni, se inni, se mozogni nem lehet. Ülni kell a váróban.

ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Inni vizet lehet és kell is. De persze befolyásolja, mert nem lettél rosszul....
ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A víz nem. Ha a várhatóhozképest " túl jó" lett, azt vagy a mozgás ( terhelés idején nem járkálunk) vagy az elődiéta ( jajj nehogy rossz legyen, vérvétel előtti napon megszorítom a szénhidrátot) szokta okozni. Ha ilyesmi nem volt, akkor egyszerűen jó, és kész.
ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mozogtam a 2 óra alatt. Előtte nap, hetekben sem ettem másképp mint máskor.


Akkor bízom benne, hogy a 4 dl víz elfogyasztása mellett valós az eredmény. :)

ápr. 12. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!