Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdezni szeretnék?

Kérdezni szeretnék?

Figyelt kérdés
Mennyi idő míg felszívódik 150g tej csoki?

ápr. 13. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Minek eszel meg egy tábla csokit, ha aztán ezen pörögsz?
ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fuhh mert sokat ettem ebédre és úgy éreztem, hogy már m1 és megettem mert utána mentem ki okádni. És amúgy vigyázok csak ma rám jött egy ilyen roham
ápr. 13. 17:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert, remélem minden kijött
ápr. 13. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is ezt csinálod? Mennyi volt az a sok ebéd? De akármennyi is, ha nem spontán hánysz, mert a gyomrod úgy dönt, akkor nem szabad hányni.
ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A francba, akkor most elcsesztem a cukormentes diétát? De amúgy 2hete napi 4x csináltam, kicsit abba maradt és megint vissza estem:(( Amúgy az ebédem: görög saláta, tojásos gomba, és finom főzelék volt. Nagyon sok..
ápr. 13. 18:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit csináltál napi négyszer? Napi négyszer hánytál? Hétfő reggel 8-kor időpontkérés a pszichiáternél. Az ebéddel meg semmi baj nincs, csupa zöldség meg fehérje.
ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ma meg 2x de nem tudom mit csináljak.. Nem látom a kiutat. Nagyon nehéz ha nem érzed át (remélem nem fogod)
ápr. 13. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menjél el kérlek
ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem érzem át, de racionálisan tudom, hogy komoly betegségben vagy, viszont olyanban, amin pszichoterápiával, esetleg gyógyszerrel kombinálva belátható időn belül lehet segíteni, nem vagy egyedül ezzel a problémával. Hány éves vagy? Ha gyerek, akkor a szüleidnek (legalább az egyiknek) el kell mondanod, és sürgősen kérjen időpontot a pszichiátriai szakrendelésre. Ha nagykorú vagy, akkor te magad. A fogaiddal még nincs baj? A nyelőcsövet is károsítja a sav. Nem tudsz egyedül kikeveredni belőle, muszáj az orvos.
ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább pszichiáterhez.
ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!