Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten el tudok menni...

Budapesten el tudok menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Nem Budapesti lakos vagyok,viszont most itt vagyok fent, és akadt egy kis nőgyógyászati problémám. De sem tartózkodási helyem, sem lakcimem nem szól ide. Melyik kórházban fogadnanak így?

Nagyon kellemetlen, mert lehet akár nemi ekcéma is, nagyon viszkető piros dudorok, és el szeretnék menni.


ápr. 13. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
magánban
ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztk-ra gondoltam, de esetleg tudtok ajánlani magán orvost is, aminek azért nem olyan borsos az ára?
ápr. 13. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt pesten nem nagyon szeretik sztk alapon azokat akik nem oda vannak bejelentve.
ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj rá valamit a gyógyszertárban, aztán menj ahhoz az orvoshoz, akihez szoktál. Mindent figyelembe véve ez a legolcsóbb és leggyorsabb megoldás.
ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:

Ha a munkahelyed itt van (ha ezért vagy Budapesten pl.),ide van a cég bejelentve, kérdezd meg azt az sztk-t, ahová az irányítószáma alapján tartozik,hogy ők esetleg fogadnának e.


Esetleg Semmelweis Klinika bőr és nemibeteggondózót is megkérdezheted

ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!