Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem egyforma a két mellem....

Nem egyforma a két mellem. Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Van barátom és félek levetkőzni elotte meg fehérnemüre sem 6 hónapja vagyunk együtt nem sietett a dolgokat de én .ár érzem hogy ideje lenne csak nagyon félek hogy mit fog gondolni és az után már nem fogok tetszeni neki .

Emiatt nehéz a melltartó vásárlás nincs a kettő között egy mertem különbség de látható ha nincs rajtam melltartó sokszor annyira kellemetlen hogy néha szoktam az egyikbe push upot rakni . Az egyik mellemre most kezd kicsi lenni a b-s kosár méret a másikra pedig éppen hogy jo . 16 éves vagyok 3éve menstruálok.

Vajon ez még változhat?

Elmondjam a barátomnak?

Hallottam hogy ha az egyiket masszírozom akkor jobb lesz ez lehetséges?

Valaki légyszíves segítsen, lehetőleg a müteten kívül.



ápr. 13. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj miatta, a pasikat nem érdeklik az ilyen apró szépséghibák
ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Szinte senkinek sem teljesen egyforma, nyugi. Nekem a méret ugyan stimmel, de az egyik kicsit lejjebb lóg, mint a másik😃 Soha senkit nem zavart.
ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A pasik szarnak bele hogy egyforma e a lényeg hogy végre mell
ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Változni már nemnagyon fog, de férfiként megerősítem az egyes válaszoló bölcsességét 😉
ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog hogy nem egyforma. Senkinek sem az.
ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek se egyforma. Nincs biológia oktatás? Ott az ilyeneket el kellene mondaniuk!
ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

3

végre mell, neked

ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem egyforma... csak akinek szilikon.
ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyém is az egyik 1 cm nagyobb mint a masik. 5 éve kapcsolatban vagyok es a párom eddig meg soha nem vette észre😃 multkor szó esett róla, mert olvastam egy cikket, hogy szinte minden nőnek asszimetrikus a melle. Akkor mondtam neki. Azt mondta ő ezt nem vette észre.

Nyugi, nem fogja eszre venni. Biztos, hogy csak neked szembetűnő, mert tudsz róla.

Mással lesz elfoglalva😉😁

De javaslom, ha érzelmileg bánt téged, akkor előbb utóbb beszéld meg vele, mert ráfogsz jönni, hogy ez őt egyáltalán nem érdekli. Te pedig nem szorongsz tovább🙂

ápr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!