Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbimbó takaró praktikus...

Mellbimbó takaró praktikus orvosi vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 14:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Aki nem tud a kérdésre válaszolni, az inkább nézegessen képes magazinokat, köszönöm!
ápr. 16. 11:36
 22/25 anonim ***** válasza:
Egy szimpla háziorvosi vizsgálathoz nem kell levenni. Normális (nem elnyűtt, foltos, de nem is a létező legszexibb) darabot javaslok. Életem során amúgy csak EKG-n és néha nőgyógyásznál, amikor vizsgálta a mellemet is, kellett levennem. Soha nem éreztem, hogy orvos bármikor is indokolatlanul bámult, taperolt volna, ha nőgyógyászhoz megyek pl. hüvelyi vizsgálatra, akkor se az van bennem, hogy taperol, megujjaz, hanem egy orvos, aki elvégzi, amit kell, és megvizsgál.
ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Továbbra is az a véleményem, hogy a kérdező megrekedt egy gyermeteg szinten, plusz a különlegességi, különcködhetnékes komplexusa uralja. Képtelen felfogni, hogy az orvos nem élvezkedésből kéri meg a beteget a ruhájának levételére, hanem egyszerűen csak a munkáját végzi. De jó, hogy nem mentem orvosnak, mert agyfszt kapnék az ilyen öntudatoskodó, "őjobbantudja" típusú speciáliskodó páciensektől.
ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23: Nekem meg továbbra is az a véleményem, hogy halvány fogalmad sincs, hogy milyen vagyok és ha ennyiből analizálsz és kategorizálsz embereket, akkor felszínes és ostoba vagy. Leszel te is öreg és beteg, az orvosokkal kapcsolatos téveszméiddel majd akkor szembesülsz.
ápr. 16. 20:21
 25/25 anonim ***** válasza:

23: Nekem azért feldobta a napom, ahogy elképzeltem, hogy milyen arcot vágna a nőgyógyászom, ha egy mellvizsgálat során bimbótakaróval szembesülne:-) De egy kardiológus is nézne nagyokat:-)

Kérdező, ne légy ilyen befeszült, ha sz.r is az egészségügy, és sok a kiégett doki, perverz szerintem igen ritka. Vagy van esetleg vmi konkrét rossz tapasztalatod?

ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!