Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért baj, ha egy 30-as nő...

Miért baj, ha egy 30-as nő nem menstruál?

Figyelt kérdés
Gyereket nem akar sem most, sem később. Más egészségügyi problémái nincsenek
ápr. 14. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetoen van egeszsegugyi problemaja ha 30 evesen nem menstrual..
ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Na és én meg 46 éves vagyok! És 46 éves létemre sohasem menstruáltam!
ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha korai menopauza van, az okozhat komoly gondokat. Ha most még nem, később igen.
ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Minden termékeny és egészséges női szervezet menstruál. A menstruáció olyan alapvető folyamata a szervezetnek, mint például a nyáltermelés. A menstruáció nem csak azt mutatja, hogy termékeny vagy-e, hanem azt is, hogy egy terhesség kihordására alkalmas-e a szervezeted. Ha nem menstruálsz, valami nincs rendben, van egészségügyi problémád, csak nem tudsz róla. A szervezet kit tudja kapcsolni a nem létfontosságú folyamatokat, hogy a létfontosságú szerveket, folyamatokat életben tartsa.
ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a háttérben meghúzódó ok a probléma. Például kóros soványság, az önmagában sem jó. Vagy korai menopauza, annak vannak szövődményei (pl. csontritkulás). Ha viszont például korábban sebészileg el kellett távolítani a méhét, az tudtommal nem okoz további komplikációkat (azon kívül, hogy elmozgulnak a szervek amik addig egymásra támaszkodtak).
ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Így lehetsz űrhajós.
ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Már van egészségügyi problémája, ha magától nem menstruál.
ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem baj, csak érdemes róla tudni ha esetleg mégis férfi vagy (teljes androgén inszenzivitással). Ez egy genetikai rendellenesség. Mellesleg ez lehet a 2-es válaszolónak is. Gondolom szőrötök se nagyon nő (vagy nem úgy mint másnak)


Goldberg-Maxwell szindróma mond valamit?

ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én járnák vele.
ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem baj éppen, csakhogy ennek oka van, amit viszont ki kell deríteni!
ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!