Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma van 9 napja, hogy késik,...

Ma van 9 napja, hogy késik, lehet szó terhességről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Utoljára 18-án voltunk együtt, óvszerrel, nem történt semmi baj,mert leellenőriztük . Április 6-án kellett volna megjönni, de nem jött meg, általában mindig pontosan 28 napra jön meg . Április 9-én csináltam tesztet (Pepino Hcg10 test) a délutáni vizeletből - negatív lett .

Ma(április 15) ismét csináltam délután tesztet (X-epil terhességi teszt)-negatív lett . Lehet szó a terhességről vagy már ennyi nap után megnyugodhatok? Még babát nem szeretnék, köszönöm előre is a normális válaszokat. 22/L



ápr. 15. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Utoljára március 18-án*
ápr. 15. 16:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek és a tesztek is negatívak. Már a kérdés akkor? Nyilván nem vagy terhes.
ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak azért tettem fel a kérdést, mert már mindenfélét olvastam össze - vissza és nagyon megijedtem.
ápr. 15. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvasgass marhaságokat. Ha terhesség áll fenn akkor az már 1 nap késésnél kimutatható terhességi teszttel reggeli vizeletből. :)

27N

ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
ápr. 15. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. A leírtak alapján biztosan nem vagy terhes. Ne idegeskedj,mert az is ki hat a menzeszre.
ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ, próbálok megnyugodni.
ápr. 16. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!