Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hazaviszitek a munkahelyen...

Hazaviszitek a munkahelyen cserélt tampont/betétet?

Figyelt kérdés
Az átlagnál valamivel kevesebb ideig tart, de annál intenzívebb, néha 8 óra alatt hároszor is cserélnem kell. A munkahelyi mosdón 8 férfival osztozom, szóval ciki lenne otthagyni a szemétben, úgyhogy mindig bezacskózom, majd kisétálok vele a parkolóba és az autómba teszem. Ez így elég körülményes napi 3x járni az autóhoz, attól tartok, hogy még a végén azt fogják hinni, hogy lopok valamit.

ápr. 18. 05:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
62%
De vendégségben is minek? Nincs szemetes mindenkinél? Meg akkor nem egyszerűbb az utcai kukába kidobni, mint még haza is vinni?
ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
37%

Nincs szemetes vendégeknél a wc-ben, eddig ahol voltam és volt kuka ott zacskó nek volt benne...

A nagy kukához meg ami a konyhában van többnyire nem járulok oda egy wc-papírba tekert véres tamponnal, át a vendégeken, nappalin, házigazdán stb. Zacskó a ridikülbe és hazaviszem.

ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Én is pasikkal osztozom a wc-n és van bent kuka és simán beledobom a tampont vagy a betétet..27N
ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
76%
32# Én belerakom a zsebembe vagy akárhova a ruha alá elrejtem, és úgy járulok oda a szemetesükhöz. Nem vonulok fel vele nyilvánosan, hogy mindenki lássa, de kidobom náluk, az életben nem vittem haza még sehonnan tampont, eszembe se jutna😂
ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
37%
És a zsebedet kened össze? Gratulálok.
ápr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
52%
Mit kenne össze egy becsomagolt tampon, észlényke?
ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
0%
Mibe csomagolod?
ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
21%
Pl 18 kocka wc papírba? Igen, kettővel átázik, megoldás, többe kell. Nem a te őseid kezdeményezték a fáról lemászást, mi?
ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, más kukajába dobálni a vérés cuccaimat. Én még a kakis pelenkát is hazaviszem, nem viccelek. Táskában bezacskózva.
ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
34%
Más kukájába jaj... Hát, elég furcsán gondolkodnak egyesek.... Azért pisilni, kezet mosni, orrot fújni ugye el mertek menni vendégségben is?
ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!