Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafark tea megoldás...

A cickafark tea megoldás lehet erre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már 11 napja vérezgetek. Ma voltam nőgyógyásznál, adott mindenféle vérzéscsillapítót, de semmit se kérdezett hogy trombózisra hajlamos vagyok e stb. (ja és migrénes is vagyok és migrénnel ezt a gyógyszert nem is lehet szedni) és még fogamzásgátlót is írt fel hogy azt is szedjek (mindenféle vizsgálat nélkül hogy szedhetek e egyáltalán). Mondom kösz de nem.

Annyi lenne a kérdésem hogy a cickafarkról az előbb olvastam hogy vérzés csillapító hatása van.

Ha cickafark teát innék vagy étrend kiegészítő formájában szedném elmúlna ez a vérzés?

17/L

Egyébként Norcolut a gyógyszer neve ami erre a vérzésre lenne, de így migrénnel nem merem szedni + a családban volt trombózis is (mamám).



ápr. 19. 14:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként az Exacyl a másik gyógyszer amit felírt erre a vérzésre. Ha csak azt szedném az is elmulasztaná?
ápr. 19. 15:17
 2/13 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedhez megírtuk, menj orvoshoz vele.
ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már voltam. Másikhoz nem akarok menni
ápr. 19. 15:29
 4/13 A kérdező kommentje:

meg anyám is mondta hogy másikhoz nem fog elvinni, és szerinte semmi baj nem volt a nőgyógyásszal, csak hipochonder vagyok és azért nem akarom a gyógyszereket szedni.

Mondom bocs hogy nem akarok trombózist kapni ezek miatt a sz@rok miatt :)

ápr. 19. 15:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj kivizsgáláara.
ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kinyalnám a kis szűk puncidat rendesen
ápr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy vashiány is közrejátszik?Lehet,hogy még nem állt be rendesen a ciklusod?Mondjuk 11 nap az durva. Remélem,hogy jól vagy,és nincs semmi komoly.(Nem értek hozzá.) Én egy dolgot tudok mondani,hátha segít neked valamennyit.Van ilyen üditő,hogy Hóescépluszvas. Normál esetekben jót tud tenni,de a te eseted nemtom mennyire normál. Meg a vérzéssel még a K-vitamint szokták összefüggésbe hozni

Még rákerestem erre:

ciszta vérzés

Petefészekciszta


Egészségvonal

[link] › P-Q

2023. júl. 14. — erős menstruációs vérzés, rendellenes vérzés vagy az átlagosnál enyhébb vérzés, ... A ciszta megrepedhet, megcsavarodhat, ami ... a ciszta méretétől ...


Ezt innen másoltam ki:

[link]


Nem értek hozzá.

máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha muterod nem konzultálna másik orvossal is,hogy nem vinne másik dokihoz, akkor lehet, hogy kérd meg apukádat, keresztanyád, nagynénédet, legjobb barinőd anyukáját ; egy tanárodat, akivel jó /akár szülői jellegű viszonyban vagytok, szomszédot, hogy kísérjen el.

De lehet,hogy egyedül is el tudsz menni akár, de inkább legyen ott valaki, nehogy visszaéljenek, ha pl vetkőzni kell vmi vizsgálathoz, hogy ott van magában egy fiatal lány

Ha magánba akarsz/van lehetőség menni,akkor utána hátha diákmunkával vissza tudod szedni az árát.

Nemtom,hogy muterod mennyire szeret téged,de lehet,hogy először ne továbbtanulni menj gimi után,hanem gyűjtsél minél több pénzt, és utána kezdj sulit, hogy legyen minél több tartalékod, tudj minél hamarabb függetlenedni-de ez már nem ide tartozik

Lehet,hogy másik doki ad valami plusz kivizsgálásra beutalót. Nem tudom van-e ott TB-re másik nőgyógyász, meg ha magándokid ad beutalót, azzal elmehetsz-e TB-s vizsgálatra, vagy csak fizetősre mehetsz.

Fogalmam sincs.

máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* Nem értek hozzá egyáltalán.
máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*Ja és ha pl van egy jófej tanárod/barinőd anyja,lehet,hogy ő is tudna beszélni muteroddal,hogy kérjétek ki egy másik orvos véleményét is, de lehet, hogy el is kísérne, de lehet,hogy van olyan vizsgálat,amihez kifejezetten szülői engedély kell hozzá,én ezeket nem_tudom.
máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!